Polecamy Państwu testowanie oraz zakup sprzętu kitesurfingowego firmy OZONE

www.flyozone.pl


Marka OZONE to wiodąca firma na rynku produkująca sprzęt do kitesurfingu oraz paralotniarstwa. Składa się z niewielkiego zespołu pasjonatów, których łączy zamiłowanie do natury, ekstremalnych sportów oraz do innowacji i progresu. Misją firmy OZONE jest doskonalenie sportu poprzez innowacje technologiczne i ciągły rozwój. Każdy produkt jest wynikiem szerokich badań i analizy, tworzony ze zrozumieniem potrzeb potencjalnych klientów. Latawce OZONE są uznawane za najlepsze na świecie dzięki wysokiej jakości materiałom, zaawansowanym technologicznie konstrukcjom i tzw . "OZONE FEELING".

 

SZCZEGÓLNIE POLECANE LATAWCE:

Latawiec Ozone Alpha V1Alpha
Latawiec typu Single Strut zapewniający niesamowitą lekkość i zwrotność.
10m latawiec waży tylko 2.2kg co zapewnia świetną reakcję w nawet najsłabszych wiatrach. Bardzo dobre właściwości podczas kiteloopów docenią zarówno zawodnicy BigAir, jak i Wave - Idealny wybór dla riderów kiteFoil.

Latawiec Ozone Edge V9 to idealny latawiec Freeridowy Wyższe skoki, większy hang time i precyzja przy zachowaniu pełnej kontroli nad latawcem. Celem najnowszej wersji była poprawa swobody jazdy oraz potencjał w oddawaniu wysokich skoków, zachowując równocześnie cechy latawca wyścigowego, który pozwala na wielokrotne zwycięstwa na mistrzostwach świata. Bar został zmieniony w ten sposób, że zwiększył się balans między przednim i tylnym naprężeniem linek, co zaskutkowało lepszym czuciem i większą kontrolą latawca. Seria Edge została stworzona nie tylko dla zaawansowanych kitesurferów. Jest idealną opcją dla średniozaawansowanych, którzy dopiero wkraczają w świat wysokich lotów.Stabilność, przewidywalność, dobra kontrola to cechy które opisują ten niesamowity latawiec. Jego największą zaletą jest ostry kurs na wiatr oraz hang time.

 


 

 

Dodaj nazwę widgetu

Dodaj nazwę widgetu

Dodaj nazwę widgetu

Dodaj nazwę widgetu

Galeria Ozone