Jak rezerwować?

           Przeglądanie ofert i ich rezerwowanie jest bardzo proste.Tutaj dowiesz się, jak krok po kroku zakupić wymarzone wczasy.

  1. Wyszukaj najlepszą ofertę – wypełniając odpowiednie pola wyszukiwarki określ, jakiej wycieczki szukasz. Na Twoim ekranie pokaże się lista propozycji, które spełniają Twoje oczekiwania. Zapoznaj się ze szczegółami wybranej oferty oraz z warunkami uczestnictwa i ubezpieczenia.

  2. Dokonaj wstępnej rezerwacji – jest ona zupełnie niezobowiązująca. Po podaniu terminu, miejsca wylotu, rodzaju wyżywienia i zakwaterowania oraz odpowiednich parametrów nasi konsultanci sprawdzą dostępność miejsc u organizatora, a następnie dokonają wstępnej rezerwacji.

  3. Czekaj na kontakt naszych konsultantów – po dokonaniu rezerwacji w danym biurze podróży nasi konsultanci niezwłocznie skontaktują się z Tobą w celu potwierdzenia rezerwacji.

  4. Podpisz umowę – na tym etapie zdecyduj, w jaki sposób chcesz podpisać umowę (po wysłaniu jej przez nas na wskazany mail ). Następnie po podpisaniu umowy odeślij ją na nasz adres.

  5. Dokonaj opłaty – na podany numer konta bankowego przelej ustaloną kwotę za wyjazd.

  6. Otrzymasz od nas potwierdzenie rezerwacji – z tym dokumentem udasz się na lotnisko bądź na miejsce odprawy.

  7. Na 24h przed wyjazdem/wylotem skontaktujemy się z Tobą – wtedy potwierdzamy godzinę wylotu lub wyjazdu i życzymy Ci niezapomnianych wakacji.

  8. Teraz już tylko pozostaje pakowanie walizek i spędzenie niezapomnianych chwil.

Życzymy udanego urlopu! Jeśli masz jakieś pytania skontaktuj się już teraz z nami na numery podane w zakładce Kontakt.

Uwaga:

Przesłanie podpisanych dokumentów jest równoznaczne z Państwa zobowiązaniem się do zapłaty za wybraną imprezę turystyczną. W momencie potwierdzenia rezerwacji (odesłania podpisanej umowy oraz zatwierdzenie rezerwacji przez organizatora) umowa staje się prawomocna i każda ewentualna zmiana bądź rezygnacja dotycząca powyższej imprezy będzie wiązała się z kosztami wynikającymi z Warunków Uczestnictwa.

Formularz kontaktowy

Pozostało znaków:  1500